“Novada Garša” ražotājus aicina uz svētku tirgu Rīgā

Pēc košiem un gardiem vasaras pasākumiem Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē “Novada Garšas” sezonas kulminācija gaidāma 1. oktobrī Hanzas peronā Rīgā. Šādi svētki nav iedomājami bez visu Latvijas novadu mazo ražotāju un mājražotāju tirgus, tādēļ aicinām ražotājus pieteikt savu dalību pasākumā!

Tirgošanās notiks no pulksten 11.00 līdz 17.00, piedāvājot arī “laimīgo stundu” no pulksten 16.00 līdz 17.00, kad ražotāju produkcija būs pieejama ar atlaidēm.

Ikviens mazais pārtikas ražotājs, mājražotājs, tostarp – zivju gardumu gatavotājs, dalībai šajā tirdziņā līdz 17.septembrim var pieteikties elektroniski: https://forms.gle/Y7kexk8PkBxqbqPh9

Dalības maksa tirgotājiem Hanzas peronā:

a) ražotājs, kurš ir www.novadagarsa.lv e-tirgū – 50 EUR + PVN

b) ražotājs, kurš ir www.novadagarsa.lv info katalogā – 70 EUR +PVN

c) ražotājs ārpus mūsu katalogiem un tirgiem – 90 EUR +PVN

Atgādinām, ka vasaras pasākumos arī apmeklētāji balsoja par sev tīkamāko ražotāju, tādējādi nosakot tos trīs saimniekus no katra novada, kurus noteikti varēs sastapt Hanzas peronā! Un tie būs:

Latgale: Z/s “Kotiņi” ar graudaugu produktiem, z/s “Obelisk” – kaņepju produkcija, z/s “Pumpuri” – mājas sieri.

Zemgale: Iluta Straģe – aitu piena produkti, Daiga Zaiceva – liofilizētas ogas, “Lapsu mājas siers”– mājas siers.

Kurzeme: Laila Puķīte – dažādi burkānu ievārījumi, Agita Pētersone – lauku maize, SIA “Nornieki” – strausu gaļas produkcija.

Vidzeme: SIA “Zarupi” – sukādes, sīrupi, sulas; "Sandriņas ievārījumi" – mājas maize, neierasti ievārījumi un SIA "Tāldimdi" – mājas kūpinājumi.


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018