Konference “VIETĒJIE PRODUKTI NĀKOTNES TIRGŪ” 2. oktobris, Hanzas perons Rīgā un Tiešsaistē


                  

KONFERENCES PROGRAMMA

Konferences ietvaros pirmo reizi Latvijā notiks arī profesionālais pārtikas produktu garšas vērtēšanas konkurss “Novada Garša 2020” (sadarbībā ar Pavāru klubu). Konferences noslēgumā apbalvošanas ceremonijā sumināsim meistarus, kuri Latvijas novados darinājuši produktus ar visspilgtāko, neaizmirstamāko un profesionāļiem tīkamāko garšu. 

Paralēli konferencei, Hanzas perona II zālē notiks Pavāru kluba organizēto konkursa ''Latvijas gada pavārs'' un publiskā sektora pavāru komandas sacensību “Mana Novada garša 2020” fināli. Protams, konkursanti izmantos kataloga www.novadagarsa.lv biedru ražotos produktus. 

Konferences noslēgumā arī tiks apbalvots reģionu šefpavāru un godu saimnieču akcijas “Ceļam galdā vietējo!” uzvarētājs. Akciju šā gada jūlija beigās izsludināja “Novada garša” sadarbībā ar Pavāru klubu, lai noskaidrotu, vai un kādus vietējos produktus izmanto reģionu ēdināšanas iestādēs. 

Savukārt Hanzas perona III zālē notiks interaktīvs pasākums “Garšas pieturas”, kurā interesenti varēs viesoties dažādās garšas pieturās, piemēram: Maizes, Piena, Augu, Zivju, Gaļas, Medus, Dzērienu un Inovāciju. Pieturās būs iespēja satikt nozares profesionāļus, degustēt , kā arī apmeklēt dažādas Meistarklases, Seminārus. 

!!! Konference šogad notiks gan klātienē Hanzas peronā (ievērojot noteiktos ierobežojumus), gan tiešsaistē

BIĻEŠU IEGĀDE ŠEIT!


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018