Aptauja par ērtāku www.novadgarsa.lv katalogu

Lai īstenotu LLKC projektā “Novada Garša” izvirzīto misiju - izveidot ērtu un lietošanā funkcionālu platformu vietējās pārtikas pirkšanai un pārdošanai B2C un B2B sektoros, Zaļā publiskā iepirkuma (ZPI) veicējiem, un, protams, ikvienai mājsaimniecībai, aicinām aizpildīt aptaujas anketu.


Pirmkārt, vēlamies saprast, kādi ir ierindas pircēja iepirkšanās paradumi, izvēloties tieši vietējo pārtikas ražotāju un mājražotāju produkciju.


Anketu par mājsaimniecību iepirkšanās paradumiem virtuālajā tirgū, lūgums aizpildīt šajā saitē: 👉 https://forms.gle/55ymoFLfabbYKs4h9


Otrkārt, projektā “Novada Garša” plānots radīt pārtikas produktu ražotāju e-tirgu, nodrošinot pārtikas pārstrādātājiem vai ēdināšanas uzņēmumiem, kuriem svarīgs ir tieši vietējais produkts, tajā sakomplektēt nepieciešamo vietējās pārtikas ražotāju produktu grozu un norēķināties par to.


Aptaujas anketa uzņēmumiem, kuriem svarīgi iegādāties vietējo pārtikas ražotāju un mājražotāju produktus, pieejama šeit 👉 https://forms.gle/RSp6UJwCafByFxfTA


Kataloga www.novadagarsa.lv mērķis ir vietējās izcelsmes pārtikas sistēmas digitalizēšana vienotā platformā, nodrošinot datu pieejamību ilgtspējīgai pārtikas pieprasījuma un piedāvājuma plānošanai. Ar šo platformu vēlamies veicināt arī informācijas apmaiņu starp pārtikas produktu ražotājiem, pārstrādātājiem un ēdināšanas uzņēmumiem. Zaļā publiskā iepirkuma veicējiem katalogs nodrošinās tirgus apzināšanas, izpētes un potenciālo piegādātāju uzrunāšanas iespēju. Šīs platformas izstrādē LLKC cieši sadarbojas arī ar ministrijām un to pakļautībā esošajām iestādēm, kuras saistītas ar pārtikas iepirkumu jautājumiem.


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018